Liście

ESG - Environment Social Governance

Dbanie o ekologię to dla nas priorytet. Q22 jako w pełni zrównoważony budynek zapewnia wiele rozwiązań, które wpływają bezpośrednio nie tylko na ochronę środowiska naturalnego, ale także na codzienny komfort pracowników.

Zrównoważone budownictwo

Zrównoważone budownictwo

Q22 to inwestycja, której projekt opiera się w takim samym stopniu na zapewnieniu komfortu przyszłym najemcom, jak i na zachowaniu najwyższych standardów ochrony środowiska.

Deepki

Deepki

Korzystamy z narzędzia, które wspiera firmy w zakresie ekologicznej transformacji ich portfela nieruchomości. Deepki gromadząc i analizując istniejące dane, uzasadnia cel planowanych i wprowadzanych rozwiązań ekologicznych. Pozwala to skutecznie zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko.

Zielona energia

Zielona energia

Od stycznia 2021 r. biurowiec Q22 jest w pełni zasilany zieloną energią pochodzącą ze źródeł odnawialnych - farm wiatrowych. To pierwszy projekt w portfelu Invesco Real Estate, właściciela budynku w Polsce z tego typu certyfikatem.

Asset IQ

Asset IQ

Asset IQ to produkt firmy zarządzającej CBRE IoT (Internet of Things) dla budynków typu smart. Pomaga zwiększyć efektywność operacyjną i energetyczną poprzez pobieranie, wyświetlanie i analizowanie danych dotyczących wydajności w całym portfelu aktywów w czasie rzeczywistym.

Wydarzenia

Wydarzenia

Organizujemy cykliczne wydarzenia, których tematem przewodnim jest ekologia i zdrowy styl życia. Zachęcamy tym samym naszych najemców do ochrony środowiska każdego dnia, a ich zaangażowanie doceniamy w formie ekologicznych nagród i gadżetów powstałych wyłącznie w myśl zasady fair trade. Wydarzenia i cykliczne akcje Q22 skierowane są zarówno do pracowników biurowca, jak i klientów pasażu handlowo-usługowego.

Eko Magazyn

Eko Magazyn

Regularnie co trzy miesiące wydajemy dla pracowników Q22 "Eko Magazyn", w którym inspirujemy do bycia ekologicznym każdego dnia. W każdym numerze znajdują się: eko inspiracje, sprawdzone porady, światowe eko trendy, tematy work-life balance czy porady zero waste. Magazyn wydawany jest bezpłatnie w wersji tradycyjnej oraz online.