Zamknij
Udogodnienia

Zyskaj czas i zwiększ komfort pracy

Dzięki funkcjonalnościom strefy najemcy:

 • Ikona

  System rezerwacji sal konferencyjnych

 • Ikona

  Informacje o wydarzeniach na terenie Q22

 • Ikona

  Aplikacja parkingowa

Zaloguj się o strefy najemcy:

Q22

Opis budynku

Q22 zawdzięcza swoją nazwę słowom "quality", czyli jakość oraz "quartz", ponieważ kryształ kwarcu był główną inspiracją architektów projektujących bryłę wieży. Monolityczność budynku o delikatnie przełamanych płaszczyznach oraz szklano-aluminiowa elewacja o prostych podziałach podkreślają jego dynamiczny charakter. 195-metrowy budynek mieszczący się w ścisłym centrum Warszawy przy skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej zapewnia 53 807 mkw. nowoczesnej i w pełni ekologicznej powierzchni biurowej klasy premium.

Na parterze i pierwszym piętrze znajduje się przestrzeń przeznaczona pod działalność handlowo-usługową, w której funkcjonują lokale gastronomiczne, kawiarnia, salon fryzjerski i kosmetyczny oraz pralnia. Piętro 14. oferuje zaś dostęp do centrum konferencyjnego oraz klubu fitness.

Na pozostałych kondygnacjach mieści się powierzchnia biurowa zaaranżowana w klasie A, która zapewnia najemcom standard pracy na najwyższym poziomie.

Do dyspozycji użytkowników biurowca Q22 w podziemnym garażu udostępnione jest 348 miejsc parkingowych, w tym stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Ponadto trzy minuty pieszo, przy Rondzie ONZ znajduje się stacja II linii metra.

Budynek uzyskał dwa ważne certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa - BREEAM Outstanding oraz polityki środowiskowej – SGS Covid Free. Natomiast od 2021 roku korzysta wyłącznie z energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych.


Zapoznaj się z regulaminem budynku

UDOGODNIENIA W BUDYNKU

Q22 to inwestycja, której projekt opiera się w takim samym stopniu na zapewnieniu komfortu przyszłym najemcom, jak i na zachowaniu najwyższych standardów ochrony środowiska.

 • Klub fitness

  Klub fitness

 • Pralnia

  Pralnia

 • Kawiarnia

  Kawiarnia

 • Recepcja

  Recepcja

 • Bankomat

  Bankomat

 • Centrum konferencyjne

  Centrum konferencyjne

 • Gastronomia

  Gastronomia

 • Punkty handlowe

  Punkty handlowe

 • Bistro

  Bistro

Usługi

Q22 to inwestycja, której projekt opiera się w takim samym stopniu na zapewnieniu komfortu przyszłym najemcom, jak i na zachowaniu najwyższych standardów ochrony środowiska.

Q22
CMS

Lista najemców

Q22 to najwyższa jakość powierzchni biurowej na stołecznym rynku. W pełni elastyczna przestrzeń biurowa, ekologiczne rozwiązania, duża ilość naturalnego światła i szereg usług dedykowanych dla pracowników. Komfort, który docenisz już pierwszego dnia.

CMS

Wybierz piętro aby zobaczyć szczegóły

Certyfikaty

Q22 to inwestycja, której projekt opiera się w takim samym stopniu na zapewnieniu komfortu przyszłym najemcom, jak i na zachowaniu najwyższych standardów ochrony środowiska.

Breeam

Breeam

Budynek Q22 jako pierwszy w Polsce otrzymał certyfikat BREEAM In-Use w najnowszym standardzie oceny International Commercial V6 na poziomie Outstanding (Part 1 Asset Performance i Part 2 Building Management)

Tym samym znaleźliśmy się w czołówce najbardziej zrównoważonych i najlepiej zarządzanych budynków na świecie. Obiekt osiągnął najwyższe możliwe oceny w zakresie m.in. gospodarowania energią, innowacyjności, wykorzystywanych materiałów oraz zarządzania budynkiem. Certyfikat dowodzi również, że dbamy o samopoczucie i komfort użytkowników oraz spełniamy najwyższe standardy jakości każdego dnia.

Wprowadzone na etapie certyfikacji rozwiązania budynkowe pozwalają nam dostosowywać się do Państwa oczekiwań jednocześnie dbając o środowisko naturalne.

WiredScore Platinum

WiredScore Platinum

WiredScore to system certyfikacji, który koncentruje się na ocenie łączności cyfrowej w budynkach – fundamentu w dzisiejszym, ciągle rozwijającym się technologicznie świecie.  Ulepszenia proponowane przez WiredScore, nie tylko ułatwiają użytkowanie i pracę, ale także zapewniają bezpieczeństwo i pozwalają zmniejszyć kosztowne konsekwencje awarii infrastruktury IT.

SmartScore Gold

SmartScore Gold

SmartScore to globalny system oceny inteligentnych budynków. Certyfikat identyfikuje najlepsze obiekty w swojej klasie, w których zastosowano technologie mające pozytywny wpływ na doświadczenia użytkowników, ułatwiające zarządzanie obiektem, zwiększające bezpieczeństwo oraz optymalizujące działanie kluczowych systemów. SmartScore wyróżnia budynki, które spełniają wysokie standardy zrównoważonego rozwoju i są w pełni gotowe na przyszłość.

SGS

SGS

Budynek Q22 uzyskał międzynarodowy certyfikat SGS Disinfection Monitored Mark. Certyfikat przyznawany jest obiektom spełniającym najwyższe standardy czystości oraz bezpieczeństwa, także pod kątem przeciwdziałania Covid-19. Audytorzy SGS Polska prowadzą badania w oparciu o protokoły zgodne z zaleceniami WHO, CDC (lub ECDS) i Głównym Inspektoratem Sanitarnym. Q22 przeszło wszystkie badania wzorowo.