Zamknij
Udogodnienia

Zyskaj czas i zwiększ komfort pracy

Dzięki funkcjonalnościom strefy najemcy:

  • Ikona

    System rezerwacji sal konferencyjnych

  • Ikona

    Informacje o wydarzeniach na terenie Q22

  • Ikona

    Aplikacja parkingowa

Zaloguj się o strefy najemcy:

Q22

Udogodnienia

Q22 to miejsce, które zapewnia odpowiedni komfort pracownikom. Zarówno oni, jak i goście z pewnością docenią udogodnienia znajdujące się w budynku oraz otaczającą go infrastrukturę. W 5-kondygnacyjnym parkingu podziemnym znajdzie się blisko 350 miejsc parkingowych, wśród których znajdują się miejsca postojowe z możliwością ładowania samochodów elektrycznych oraz dedykowane miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Biurowiec zapewnia też nowoczesne zaplecze dla pracowników dojeżdżających na jednośladach. W budynku znajduje się parking dla rowerów, do którego prowadzi osobne wejście oraz szatnie.

Q22 oferuje też szereg usług dedykowanych. Ponadto w pasażu budynku znajdują się punkty handlowo-usługowe, z których można skorzystać po pracy. Na terenie obiektu znajduje się także nowoczesny klub fitness, w którym można się nie tylko zrelaksować, ale także zadbać o własne zdrowie i sylwetkę.

SĄSIEDZTWO

Jesteśmy otwarci dla każdego. Pamiętajcie o tym, że Q22 to bardzo gościnne miejsce. Możecie się u nas schronić w nagłych przypadkach, np. w czasie burzy czy upału.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania nie tylko z chłodzących napojów, ale też z miejsca do odpoczynku. W Q22 wszyscy są zawsze mile widziani.

Q22
CMS

Udogodnienia w budynku

Q22 to najwyższa jakość powierzchni biurowej na stołecznym rynku. W pełni elastyczna przestrzeń biurowa, ekologiczne rozwiązania, duża ilość naturalnego światła i szereg usług dedykowanych dla pracowników. Komfort, który docenisz już pierwszego dnia.

CMS

Wybierz piętro aby zobaczyć szczegóły